Подарунок школі =Подарунок ЗСУ

З поміж гарних сукенок та сучасних зачісок, елегантних костюмів та краваток наші одинадцятикласники обрали допомогу нашим захисникам.  Сьогодні випускники гімназії-інтернату 13 м.Києва передали військовослужбовцям свій подарунок. Разом до перемоги. #зУкраїноювсерці

Міжнародний день рідної мови в гімназії
  21 лютого   –  Міжнародний день рідної мови , а ще його називають Міжнародним днем материнської мови – єдиної, ніжної, неповторної, яку чуємо з перших хвилин народження. Тому й любимо та шануємо її – нашу українську мову.
ДОКЛАДНІШЕ

1️⃣0️⃣.0️⃣0️⃣ - гімназійний радіовісник 🎤🎧
"...День єднання консолідує націю й засвідчує зміцнення стійкості українців перед викликами інформаційний, гібридних загроз, демонструє патріотизм та єдність українського суспільства.
Участь учнівської молоді у заходах до Дня єднання є важливим проявом громадянської позиції.
Долучаємося до Всеукраїнського марафону єднання!!!" - директор гімназії Возненко С.Є.

Відкрити більше

LANGUAGE CAMP "HUMMING BIRD"
Протягом 3-ох днів діти  перебували в багатокультурному мовному середовищі, навчалися працювати в команді, критично та креативно мислити, бути толерантними до інших. Заняття проводились в ігровій формі з широким використанням інтерактивних форм, мультимедійних технологій.

ЧИТАТИ

До 80-тої річниці трагедії Бабиного Яру.

Один камінь, одне життя - 80 каменів спотикання для Києва.  Участь у проєкті "Камені спотикання. Один камінь, одне життя - 80 каменів спотикання для Києва", який реалізували учні гімназії під педагогічним супроводом вчителя історії Ірини Довганенко, завершено.

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ УЧИТЕЛЯ-СЛОВЕСНИКА
27.10.2021р. в гімназії-інтернаті № 13 м. Києва відбувся науково-педагогічний семінар  "Розвиток професіоналізму вчителів української мови і літератури та вчителів іноземної мови в умовах неформальної освіти: здобутки, проблеми, перспективи."