Проєкт учнів 3-Б класу "Усе найкраще, що є на землі, починається з сім’ї"

В процесі роботи над проєктом учні мають усвідомити важливість сім’ї й родини для кожного та суспільства, важливість сімейних цінностей. Цей проєкт націлений на заохочення батьків до співпраці з дітьми, на єднання шкільної родини, на розвиток комунікативних навичок.

У 2-Б класі був проведений виховний захід до Дня української писемності та мови. Учні формували розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, ні держава. Учні навчилися розуміти і збагачувати рідну мову, мислити творчо. Розширювали свої знання про красу і багатство української мови. Пробуджували почуття національної гідності, повагу, любов до рідної мови, рідного краю, його традиції, почуття поваги до всього, українського, бажання розмовляти рідною українською мовою.

Учні 2-А класу, з LEGO демонструють свій настрій, із цим настроєм на уроках працюючи показують свої емоції: чудового настрою, коли тебе не слухають, риси характеру, які допомагають прийняти правильні рішення (розважливість, мудрість, терплячість, уважність). На День захисника України, учні конструювали нову зброю, яка зупинить ворога назавжди. На уроках "Дизайн і технології" розвивають уяву, навички роботи з конструктором. Цікаві різноманітні роботи, будинки, машини майбутнього. Така ігрова діяльність, удосконалювала уміння і навички, які зменшують напруження, знервованість, розвивають мислення до активної творчої діяльності.

Учні 1-А класу з LEGO урізноманітнюють та вдосконалюють навчальний процес, роблять його цікавішим. На уроках математики учні показують, як утворюються числа, закріплюють навички прямого і зворотнього рахунку.
   Учні в ігровій формі створюють неповторну атмосферу психологічного комфорту й проходять без нервового напруження, що позитивно позначається на якості засвоєння матеріалу.

Проєкт учнів 3-А класу " Хай в серці кожної дитини живе любов до України "

Мета проєкту : закріпити та поглибити знання дітей про рідний край, про Україну та символи України. Розширити знання про народні обереги . Виховувати у дітей глибокі почуття любові до своєї Батьківщини, рідної землі, пробуджувати пізнавальний інтерес, сприяти розширенню світогляду дітей.

Переглянути за посиланням
Проєкт учнів 4-Б класу " Модеювання із застосуванням Танграма "
Танграм допомагає розвивати логічне мислення, уяву, увагу та комбінаторні здібності, бо учень складає модель із семи геометричних фігур як мозаїку. Робота в групах :
1. Створення танграма із картону, щоб виникли такі фігури: паралелограм, квадрат і трикутники – два маленьких, два великих та один середнього розміру.
2. Збирали головоломку на пласкій горизонтальній поверхні, приєднуючи фігури одну до одної, щоб вийшло зображення будинки, птахи, букви та цифри, фігурки людей або тварин самостійно складали з деталей танграма
Проєкт учнів 1-Б класу "Будинок моєї мрії🏘️🏡".
Наші маленькі мрійники відчули себе креативними дизайнерами створивши сучасні архітектурні форми

Гнучке мислення, широку ерудицію, вміння вирішувати проблемні питання діти набувають під час гри в шахи та шашки⚫♟️🏁.
З цією метою серед учнів 4-х класів був проведений ⏳Турнір "Хід конем", який пройшов в дружній, мотивуючій атмосфері. 🏆🥇🥈🥉

Так є, було і буде: зима весну стрічає....❄️🌞
15 лютого учні 1-А класу створили інсталяцію "Стрітення відзначаємо, весну- красну зустрічаємо". Яка знайомить дітей з історією, народно - побутовими традиціями християнського календаря.
"...в цю роботу ми вкладаємо частинку своїх думок про мир🕊️🕊️ і спокій в кожному домі та Україні" - роздуми учнів 1-А класу.